-99 design studio

Loading Done Top
Back

Satış Teslimat ve İade Şartları

Prensip olarak etkinliğin iptal edilmesi durumu dışında satılan eğitimler değiştirilmez, iade edilemez, iptal edilemez, ücret iadesi talep edilemez. Kural olarak, tüm eğitim satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinde belirtildiği üzere satın aldığınız eğitimlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır.

Organizatör tarafından açıkça belirtilen durumlar haricinde satın alınan eğitimlerin yeniden satılması; daha yüksek bir fiyatla teklif edilmesi; reklam, çekiliş, yarışma gibi promosyon faaliyetleri gibi ticari amaçlar için kullanılması yasaktır. eğitimin alımı sırasından ödenen toplam bedelden daha yüksek bir fiyatla satılmasının ya da buna teşebbüs edilmesinin tespit edilmesi durumunda, ücret iadesi gibi hiçbir talebe hak kazandırmaksızın, Organizatör’ün eğitimi iptal etme ve zararının tazmin edilmesini talep etme hakkı saklıdır.

Eğitimler tükenebilir, satışa kapatılabilir ya da ilave eğitimler yeniden satışa açılabilir.

Organizatörler etkinlik kuralları belirleyebilirler.

Etkinlik mekanına dışarıdan yiyecek – içecek sokmanız organizatör tarafından yasaklanabilir.

Etkinlik mekanına hayvan sokulması organizatör tarafından yasaklanabilir.

Etkinlik mekanında zaman zaman güvenlik araması yapılabilir.

Etkinlik tarihi değiştirilebilir.

Etkinlik mekanına fotoğraf makinesi veya diğer kayıt cihazlarının sokulması organizatör tarafından yasaklanabilir.

Etkinlik merkezine giriş ve çıkış kuralları organizatör tarafından belirlenebilir. Örneğin geç kalan eğitim sahipleri içeri alınmayabilirler. Aynı şekilde, içeri giriş yaptıktan sonra çıkıp tekrar girmek mümkün olmayabilir.

Organizatör tarafından eğitim sahibine eğitim alımı sırasında belirtilen yerden farklı bir yer verilebilir.

Organizatör tarafından belirlenmiş etkinlik kurallarını ihlal etmeniz durumunda etkinlik mekanı yetkilisi veya organizatör sizi içeri almayabilir ya da dışarı çıkmanızı talep edebilir.

Etkinlik tarihleri değişebilir, etkinlikler iptal olabilir.

Etkinliklerin gerçekleştirilmesinden organizatör sorumludur. Herhangi bir etkinliğin, herhangi bir sebeple organizatör tarafından tarihinin değişmesi ya iptal edilmesi mümkündür. Böyle bir durumda eğitim sahibinin haberdar edilmesi tamamen organizatörün sorumluluğundadır.

-99 design studio