Digital experience design studio

01 / 01

Legal matters

ENGLISH

By accessing and using the -99® website, you agree to the following terms and conditions: The content, layout and selection of each page and page groups of this website are entirely owned by -99® unless otherwise stated. All rights reserved. You can store excerpts from the -99® website on your computer for personal use and print copies.

Any other use, reproduction, translation, adaptation, editing, modification, distribution and storage of this site, in whole or in part, is prohibited without the written permission of -99®. -99® is not responsible for the content of the websites that allow you to access our site and the content of the websites that you can access from the links on our site. -99® and its affiliates assume no responsibility for content used on another website.

Privacy Policy

-99® values all visits to our website and the attention paid to our services and products. We strive to secure all visits to our site and to ensure that your personal information is safe. Any personal information provided to us is used to assist you.

How we use this information

The information is collected and stored to assist us in fulfilling information requests and providing relevant information. Visits to our site are tracked to see and evaluate which parts of our site are of greater interest to visitors and to tailor our information to that interest in the future. We do not sell any information we obtain from visitors to our website. Please note that our website may contain links to other non -99® websites. -99® is not responsible for the privacy practices of these sites.

TÜRKÇE

-99® websitesine erişerek ve onu kullanarak, aşağıdaki koşulları ve şartları kabul etmiş sayılırsınız: Bu websitesinin her sayfasının ve sayfa gruplarının içeriği, içeriğin düzeni ve seçimi, aksi belirtilmedikçe, tümüyle -99®’a aittir. Her hakkı saklıdır. Kişisel kullanım için bilgisayarınızda -99® web sitesinden alıntılar saklayabilir ve bunların kopyalarını yazdırabilirsiniz.

Bu sitenin, -99®’ın yazılı izni olmaksızın, tamamen veya kısmen, herhangi başka bir biçimde kullanılması, çoğaltılması, çevrilmesi, uyarlanması, düzenlenmesi, değiştirilmesi, dağıtılması ve saklanması yasaktır. -99® sitemize erişmenize aracı olan websiteler ve sitemizdeki linklerden ulaşabileceğiniz websitelerin içeriğinden sorumlu değildir. -99® ve bağlı kuruluşları, başka bir websitesinde kullanılan içerik ile ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik Politikası

-99®, websitemize yapılan tüm ziyaretlere, hizmet ve ürünlerimize gösterilen ilgiye değer verir. Sitemize yapılan tüm ziyaretleri güvenli hale getirmeye ve kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bize sunulan her türlü kişisel bilgi, size yardımcı olmamız için kullanılır.

Bu bilgileri kullanma yöntemlerimiz

Bilgiler, bilgi taleplerini yerini getirirken ve ilgili bilgiyi verirken, bize yardımcı olmaları için toplanır ve saklanır.Sitemize yapılan ziyaretler, sitemizin hangi bölümlerinin ziyaretçilerin daha çok ilgisini çektiğini görmek ve değerlendirmek ve gelecekte bilgilerimizi bu ilgiye daha uygun hale getirmek için takip edilir. Websitemizi ziyaret edenlerden edindiğimiz hiçbir bilgiyi satmıyoruz. Unutmayın ki websitemizde -99®’a ait olmayan diğer websitelerine linkler olabilir. -99® bu sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir.